Tank Assault

Tank Assault 2.01

Wciągająca gra czołgowa na kazdy telefon java

Zalety

  • Wiele typów misji
  • Żołnierze zdobywają doświadczenie
  • Kilka typów czołgów
  • Wciągająca

Wady

  • Prosta grafika
  • Aplikacja stara się łączyć z internetem

Dobry
7

Tank Assault to darmowa gra akcji na telefony Java. Teatrem działań wojennych jest Bliski Wschód. Naszym zadaniem jest poprowadzić grupę żołnierzy w walce z terrorystami. W tym celu często będziemy wykorzystywać czołgi. Choć grafika nie zachwyca, to dzięki temu grać można nawet na starszych telefonach.

Tank Assault postawi nas przed wieloma wymagającymi misjami takimi jak uwolnienie więźniów, obrona strategicznych lokacji, czy oswobodzenie miasta. Strategia w Tank Assault jest bardzo ważna, ponieważ żołnierze mogą awansować na wyższe poziomy. Powyżej trzeciego poziomu nabywają oni umiejętność stopniowego leczenia obrażeń, więc warto podszkolić każdego wojaka z naszej drużyny.

Tank Assault to, jak sama nazwa wskazuje, gra skupiająca się na czołgach. Warto więc wsadzić naszych żołnierzy do czołgu, gdyż tam nie otrzymują oni obrażeń. Warto jednak pamiętać, że choć potężne, to czołgi nie są niezniszczalne. Czołgi przydają się w Tank Assault do wielu celów.. Czasami trzeba wykorzystać je np. do zniszczenia drutu kolczastego, dzięki czemu znajdziemy skrót i uchronimy się przed ciężkim ostrzałem.

Grafika w Tank Assault nie jest zbyt dopracowana jak na współczesne standardy, ale dzięki temu możemy grać w czołgi nawet na starszych komórkach typu Nokia, czy Sony Ericsson z systemem Symbian. Sterowanie w grze jest proste, warto jedynie wiedzieć, że przy pomocy klawisza z cyfrą "0" wchodzimy lub wychodzimy z czołgu, a "#" pozwala nam na przełączanie się między żołnierzami.

Tank Assault

Download

Tank Assault 2.01

Opinie użytkowników o Tank Assault